گروه رایان اطفاء، با همراهی کارشناسان خبره در حوزه ی ایمنی و آتش نشانی توانسته است تمامی نیاز های مشتریان خود را بر طرف سازد و رضایتمندی 100 درصدی را از تمامی مشتریان کسب کند.

گروه رایان اطفاء، متشکل از واحد های داخلی متعدد می باشد که از جمله این واحد ها، کارشناسان شارژ خاموش کننده می باشد. شارژ کپسول به دلیل مرتبط بودن با جان انسان ها، اهمیت بالایی از دید مدیریت این مجموعه دارد و به این دلیل ما با تقویت واحد حمل و نقل این مجموعه، توانسته ایم خدمات بالایی را به مشتریان خود ارائه دهیم.

گروه رایان اطفاء با اخذ مجوز های شارژ کپسول آتش نشانی و تجهیزات آتش نشانی از اتحادیه تولید کنندگان و فروشندگان ایمنی و آتش نشانی، آماده همکاری و عقد قرارداد با تمامی ارگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی در زمینه شارژ و فروش کپسول و تجهیزات آتش نشانی اعم از تجهیزات اعلام و اطفاء حریق می باشد. صفر تا صد مراحل شارژ کپسول آتش نشانی در کارگاه مجهز این شرکت با دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک انجام می شود. جهت اطمینان خاطر شما عزیزان از درستی نحوه شارژ خاموش کننده ها، این شرکت تمهیداتی اندیشیده است که برجسته ترین آن می توان به بیمه مسئولیت کپسول اشاره کرد و در زمان ایجاد مشکل تمامی خسارت وارده به شخص داده می شود.

تماس با رایان اطفاء/شارژ و فروش کپسول آتش نشانی

شارژ کپسول آتش نشانی

100

فروش اجناس ایمنی و آتش نشانی

100

واردات اقلام مورد نیاز

100

مشاوره رایگان

100

مجوز شارژ و فروش کپسول آتش نشانی و لوازم ایمنی از اتحادیه صنف تولیدکنندگان کلاه و لوازم ایمنی و آتش نشانی به شماره 0467220918

مجوز شارژ و فروش کپسول آتش نشانی و تجهیزات ایمنی شرکت رایان اطفا

مجوز فروش تجهیزات آتش نشانی و لوازم ایمنی از اتحادیه صنف تولیدکنندگان کلاه و لوازم ایمنی و آتش نشانی به شماره 0467219809

مجوز فروش تجهیزات آتش نشانی شرکت رایان اطفا

پادکست مربوط به این صفحه

ویدیو مربوط به این صفحه