شارژ کپسول آتش نشانی غرب تهران حمل رایگان

شارژ کپسول آتش نشانی به مجموعه ای از فعالیت ها که بر روی کپسول انجام می شود تا از صحت عملکرد آن در طول مدت زمان تعیین شده اطمینان حاصل شود را گویند. در ادامه خدمات و فعالیت ها شارژ کپسول آتش نشانی و لیست قیمت شرکت رایان اطفا خدمت شما معرفی می گردد.

شرکت رایان اطفا در زمینه شارژ کپسول آتش نشانی در غرب  تهران و همینطور در منطقه 5 تهران و تمام نقاط با ارگان ها و سازمان های خصوصی و دولتی زیادی همکاری داشته است. هنگام اولین ارتباط شما با کارشناسان شارژ کپسول آتش نشانی این شرکت، اطمینان خاطر در مورد نحوه صحیح شارژ و سرویس را با دلایل متعدد به شما می دهند؛

صبر کنید!!!!؟ تنها این نیست. تیم رایان اطفا در بین ایده های مختلف ارائه شده، یک ایده را انتخاب و اجرا کرد. اولین شرکت در ایران می باشیم که علاوه بر امکان حضور نماینده در هنگام شارژ کپسول آتش نشانی، فیلمی از تمامی مراحل شارژ اعم از تخلیه عملیاتی و پر کردن کپسول هم گرفته شده و در لوح فشرده خدمت شما ارسال می گردد.

همین الان با شماره های زیر تماس بگیرید و آدرستان را جهت شارژ کپسول به همکاران ما بدهید تا در سریعترین زمان ممکن شارژ کپسول شما به بهترین کیفیت و مواد درجه یک و تضمینی انجام شود:


شرکت رایان اطفا، در تمام مناطق تهران نظیر: تهرانپارس، تجریش، جنت آباد، چهاردانگه، حسن آباد، پاسداران، بزرگراه فتح، اشتهارد، البرز، تهرانسر، چیتگر، سعادت آباد و … هم پروژه انجام داده است و هم آماده خدمت رسانی می باشد.

شارژ کپسول آتش نشانی در غرب تهران هم انجام می شود و یکی از کار های پر اهمیت و حساس می باشد که باید توسط مراکز مجاز صورت پذیرد. مکانی که در آنجا خاموش کننده ها شارژ و تست می شوند کارگاه شارژ نامیده می شود که بایستی مجهز به دستگاه های مخصوص باشد. مواد مورد استفاده در کپسول ها باید از نوع درجه یک استفاده شود تا در عملکرد کپسول خللی ایجاد نگردد. هزینه و تعرفه در سال 1402 نسبت به سال 1401 تغییر داشته است. در شرکت رایان اطفاء هزینه حمل و نقل در تهران از مشتریان اخذ نخواهد شد و به صورت رایگان خاموش کننده های آتش نشانی شما جمع آورری و پس از انجام تست های مورد نیاز تحویل داده خواهد شد.

شارژ کپسول آتش نشانی در تهران

شارژ کپسول آتش نشانی در تهران با استفاده از مجرب ترین کادر و در اختیار داشتن تجهیزات بروز به همراه مواد اولیه درجه یک و استاندارد صورت می پذیرد تا به هنگام خدمات به شما مشتریان گرامی هیچگونه مشکلی بوجود نیاید. در کارگاه شارژ شرکت رایان اطفا، تمامی مراحل با ناظر کنترل کیفی کارگاه و طی پروتکل های خاصی صورت می پذیرد تا از کیفیت عملکرد خاموش کننده در حین استفاده اطمینان خاطر داشته باشیم. تیم اجرایی ما در تمامی مناطق تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. برای شارژ خاموش کننده های خود کافیست یکی از شماره های موجود در سایت را بگیرید و یا با استفاده از این فرم اقدام به ثبت درخواست شارژ کپسول های خود بدون اتلاف وقت نمایید.

شارژ کپسول آتش نشانی بیوورسال

شارژ انواع کپسول ها تا حد بسیار زیادی شبیه به هم می باشند، اما مواد مورد استفاده در آن بسیار متفاوت و متنوع هستند. کپسول های بیوورسال نیز از این دسته مستثنی نیستند. به دلیل وارداتی بودن مواد کپسول های بیوورسال قیمت شارژ آن هم قیمت بالایی دارد و هم متغییر می باشد. تاریخ انقضاء تمامی کپسول ها اعم از پودر و گاز و آب و گاز و co2 یکساله می باشند اما کپسول های بیوورسال تا ۵ سال نیاز به شارژ مجدد ندارند که این خود یک حسن محصوب می شود. مواد مورد استفاده در این نوع خاموش کننده، سازگار با محیط زیست می باشد و هیچ آلودگی ای به جا نمی گذارد.

قیمت شارژ کپسول آتش نشانی بیوورسال

همانطور که گفتیم مواد موجود در کپسول ها از نوع بیوورسال وارداتی می باشند پس هم قیمت بالایی دارند و هم نسبت به زمان متغییر می باشند. سازگار بودن این مواد با محیط زیست، بسیاری از توجه ها را به خود جلب کرده است. مواد این نوع خاموش کننده ها بصورت مایع می باشند. مزیت بعدی که می توان گفت این است که تاریخ انقضاء آن بر خلاف کپسول های دیگر که یکسال است، پنج ساله می باشد.

لیست قیمت مصوب شارژ کپسول های آتش نشانی 

  •  
  • مچنین در صورت داشتن تعداد بالاتر کپسول می توانید از تخفیفات ویژه ما بهره مند شوید!

شارژ کپسول آتش نشانی حمل و نقل رایگان

 

شرکت رایان اطفا با حذف واسطه ها برای تهیه مواد اولیه و بی نیازی کارگاه شارژ این شرکت، توانسته است با توجه به قدرت مشتریان قیمت را به حداقل رسانده تا هیچ حریقی بدون کپسول آتش نشانی نماند. دستگاه های تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک کارگاه شارژ گروه رایان اطفا این اطمینان خاطر را به شما می دهد که کپسول شما به درستی و با تمامی استاندارد های جهانی تخلیه و سپس شارژ می گردند. در زیر برخی از خدمات را که توسط گروه ما ارائه می گردد، آورده شده است.
حمل و نقل رایگان
استفاده از مواد درجه یک
استفاده از پودر استاندارد و درجه یک
بیمه مسئولیت رایگان برای کپسول ها
نصب کارت و تاریخ شارژ بر روی کپسول به همراه مراحل نحوه استفاده
آموزش نحوه استفاده بصورت رایگان
نصب توری محافظ رایگان
نصب تاریخ شارژ بر روی میلاب کپسول
تعویض واشر گلویی و واشر سوزن بصورت رایگان
تست هیدرواستاتیک کپسول ها
تست نشتی کپسول با تشت تست

شارژ کپسول آتش نشانی رایان اطفاء

نحوه شارژ کپسول آتش نشانی

شارژ کپسول آتش نشانی چگونه انجام می شود و چرا؟ طبق ضوابط آتش نشانی هر سال یکبار باید برای تمامی کپسول های آتش نشانی تست و شارژ مجدد صورت گیرد از این رو هنگامی که تاریخ شارژ روی خاموش کننده شما به پایان می رسد و یا یکبار از آن استفاده کرده اید بایستی اقدام به شارژ مجدد آن نمایید.

مراکز شارژ بسیار وجود دارد، اما مجاز بودن این مراکز که بتوان به آن اعتماد کرد خیلی کم می باشند. باید توجه داشت که لیست قیمت شارژ خاموش کننده آتش نشانی در مراکز شارژ غرب تهران با مراکز شارژ کپسول آتش نشانی شرق تهران نباید تفاوت داشته باشد و این قیمت ها را اتحادیه شارژ کپسول آتش نشانی تهران بر اساس استفاده از مواد درجه یک تعیین می کند.

شاید این سوال همیشه در ذهن ما باشد که چرا باید سالی یکبار اقدام به این کار نماییم بدون آنکه درجه کپسول افت کرده باشد یا از آن استفاده نکرده باشیم ، ولی آنچه که باید به آن توجه کنیم این است که بخاطر اطمینان از عملکرد شیر و کلوخه شدن پودر داخل کپسول به خاطر رطوبت هوا و اینکه این دو شاید قابل مشاهده نباشد به همین خاطر باید هر سال یکبار به شرکت های معتبر واگذار شود.

 

چگونه برای شارژ کپسول آتش نشانی خود به شرکت ها اطمینان کنیم؟

شاید بدلیل بی اعتمادی مردم از شرکت های آتش نشانی بابت شارژ کردن با نکردن سوال های زیادی در ذهن ما باشد که آیا آن شرکت مربوطه محتویات داخل کپسول های ما را تخلیه می کند یا خیر؟ و آیا تست های لازم برای کپسول ها انجام می دهد یا خیر؟ ولی ما می توانیم با کمی جست و جو و درک قابل قبول دریابیم که کدام شرکت می تواند این کار را با تمامی استاندارد های قابل قبول آتش نشانی برای ما انجام دهد.

شارژ کپسول آتش نشانی CO2 رایان اطفاء

شرکت رایان اطفاء چگونه می تواند اعتماد مشتریان را جهت شارژ کپسول جلب کند؟

شرکت رایان اطفاء می تواند اعتماد مشتریان را با روش های نوین و بروز جلب نماید. هنگامی که مشتری با شرکت ارتباط بر قرار می کند این شرکت با داشتن کارشناسان متخصص و حرفه ای، با توضیحات کامل از نحوه شارژ کپسول و دادن پیش فاکتور رسمی و دعوت نماینده به کارگاه و یا فیلم برداری از نحوه شارژ خاموش کننده ها می تواند تا حدودی اعتماد مشتریان را جلب کند.

این شرکت با بهره گیری از نیرو های متخصص و فنی در زمینه شارژ انواع کپسول های آتش نشانی و استفاده از دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک می تواند بالاترین کیفیت را به شما عزیزان ارائه دهد. مراحل شارژ خاموش کننده ها در کارگاه مجهز شرکت رایان اطفاء به شرح زیر می باشد.

همه کپسول ها در گام اول تخلیه عملیاتی می شود و تمامی پودر های آن تخلیه و مجدد با پودر های استاندارد، درجه یک و مورد تأیید سازمان آتش نشانی جایگزین می شوند. کلیه تست های کپسول و شیر آن انجام شده و روی میلاب کپسول تاریخ روز حک می شود.

کلیه کپسول ها دارای یک سال بیمه مسئولیت می باشند و برای حفظ ظاهر مناسب با استفاده از توری های محافظ، کلیه کپسول ها پوشش داده می شوند. کارت شارژ نصب شده بر روی کپسول ها بدلیل سالم ماندن و شیک بودن کار، پرس لمینت می شوند.

در واقع این شرکت با در نظر گرفتن حساسیت در حفظ جان مردم، تمام تلاش خود را کرده که با استفاده از پرسنل مجرب و متخصص و دستگاه های استاندارد، تمامی کپسول ها را بر اساس استاندارد سازمان آتش نشانی شارژ کرده و تحویل شما عزیزان دهد و عملکرد قابل قبولی را در مقابل حریق داشته باشد.

تست هیدرواستاتیک کپسول آتش نشانی

تست هیدرو استاتیک چیست؟ به عمل تست سیلندر های تحت فاشر که با استاندارد های مشخص انجام می شود را تست هیدرواستاتیک یا آزمایش کپسول آتش نشانی گویند. خطرات عدم این تست را می توان به احتمال منفجر شدن سیلندر دانست. در شرکت رایان اطفا این عمل مهم با دستگاه و طبق دستورالعمل تست هیدرواستاتیک صورت می پذیرد.

به دلیل فشار زیاد و خواص شیمیایی مواد داخل سیلندر های آتش نشانی هر چند سال یکبار می بایست جهت تست اقدام نمود. در ادامه استانداردها و مدت اعتبار این تست را شرح خواهیم داد.

استاندارد تست هیدرواستاتیک

با توجه به نوع کپسول، استاندارد و روش تست مجزایی از یکدیگر وجود دارد. به طور مثال: سیلندر های co2 بدون درز مطابق با استاندارد 6792 و سیلندر های پودری و دستی مطابق با استاندارد 869صورت می پذیرد. شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از قیمت های بروز تست انواع سیلندر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مدت اعتبار تست هیدرواستاتیک و زمان انجام آن

مدت اعتبار تست هر سیلندر با توجه به شرکت سازنده متفاوت می باشد ولی به طور کلی هر 5 سال یک بار می بایست اقدام به این تست نمود. پس از انجام تست گواهی تست سیلندر نیز به شما تقدیم خواهد شد.

 

جهت مشاوره و خرید با شماره 02144288682 تماس بگیرید.

پادکست مربوط به این صفحه

Summary
Review Date
Reviewed Item
Fire extinguisher charging
Author Rating
51star1star1star1star1star
Software Name
all in one plugin
Software Name
web
Software Category
web