آژیر اعلام حریق

هنگام فعال شدن سیستم اعلام حریق تنها موردی که باعث جلب توجه ساکنین می شود صدای آژیر اعلام حریق می باشد که صدایی مشابه آژیر خودرو های آتش نشانی است.

آژیر اعلام حریق

آژیر اعلام حریق رایان اطفا

آژیر اعلام حریق به هنگام فعال شدن سیستم اعلام حریق به صدا در می آید. صدای آژیر اعلام حریق باید به اندازه ای باشد که برای تمامی ساکنین و تا شعاع 100 متری ساختمان قابل شنیدن باشد. نصب آژیر اعلام حریق در ساختمان ها به این گونه است که به ازای هر دو طبقه یک آژیر قرار داده می شود. آژیر اعلام حریق 24 ولت در بازار موجود می باشد و انواع برند های آژیر عبارت انداز: آپولو – سنس – تسلا – آریاک –  زتا.

جهت مشاوره و خرید با شماره 02144288682 تماس بگیرید.

آژیر اعلام حریق چیست ؟

آژیر اعلام حریق به هنگام فعال شدن سیستم اعلام حریق به صدا در می آید. صدای آژیر اعلام حریق باید به اندازه ای باشد که برای تمامی ساکنین و تا شعاع 100 متری ساختمان قابل شنیدن باشد.

نصب آژیر اعلام حریق در ساختمان ها چگونه است ؟

آژیر اعلام حریق در ساختمان ها به این گونه است که به ازای هر دو طبقه یک آژیر قرار داده می شود. آژیر اعلام حریق 24 ولت در بازار موجود می باشد.

آژیر آتش نشانی شامل چه برند هایی می باشد ؟

انواع برند های آژیر عبارت انداز: آژیر اعلام حریق آپولو – آژیر اعلام حریق سنس – آژیر اعلام حریق تسلا – آژیر اعلام حریق آریاک – آژیر اعلام حریق زتا.

Summary
Review Date
Reviewed Item
the plugin
Author Rating
51star1star1star1star1star
Software Name
all in one plugin
Software Name
web
Software Category
web