پنل اعلام حریق

پنل اعلام حریق رایان اطفاء

 پنل اعلام حریق اصلی ترین و مهم ترین قسمت اعلام حریق می باشد که همانند مغز انسان عمل می کند و وظیفه همگام سازی و ارتباط بین شستی و آژیر و دتکتورها را بر عهده دارد. کنترل پنل اعلام حریق از 2 زون تا 32 زون موجود می باشد که به ازای هر طبقه یک زون مورد استفاده قرار می گیرد. هر زون تعداد مشخصی دتکتور را می تواند ساپورت کند که این تعداد توسط شرکت سازنده تعیین می گردد.

این تابلو ها باید در نقاطی از ساختمان نصب گردند که احتمال وقوع حریق در آنجا بسیار کم می باشد اما رفت و آمد در آن مکان زیاد باشد. قیمت کنترل پنل اعلام حریق نسبت به دیگر لوازم اعلام حریق قیمت بالاتری دارد. انواع برند های اعلام حریق عبارت انداز: پنل اعلام حریق زیتکس – پنل اعلام حریق زتا – پنل اعلام حریق تسلا – پنل اعلام حریق سنس – پنل اعلام حریق جی اس تی (gst).

جهت مشاوره و خرید با شماره 02144288682 تماس بگیرید.

پنل اعلام حریق چیست ؟
اصلی ترین و مهم ترین قسمت اعلام حریق پنل اعلام حریق می باشد که همانند مغز انسان عمل می کند و وظیفه همگام سازی و ارتباط بین شستی و آژیر و دتکتورها را بر عهده دارد.
کنترل پنل اعلام حریق چند زون دارد ؟
کنترل پنل اعلام حریق از 2 زون تا 32 زون موجود می باشد که به ازای هر طبقه یک زون مورد استفاده قرار می گیرد. هر زون تعداد مشخصی دتکتور را می تواند ساپورت کند که این تعداد توسط شرکت سازنده تعیین می گردد.
در چه محل هایی از پنل اعلام حریق استفاده می شود ؟
از این تابلو ها باید در نقاطی از ساختمان نصب گردند که احتمال وقوع حریق در آنجا بسیار کم می باشد اما رفت و آمد در آن مکان زیاد باشد.
قیمت پنل اعلام حریق چند است ؟
با توجه به نوع فعالیت پنل اعلام حریق قیمت کنترل پنل اعلام حریق نسبت به دیگر لوازم اعلام حریق قیمت بالاتری دارد. لذا جهت خرید و مشاوره می توانید با شماره 02144288682 تماس حاصل فرمایید.
انواع برند های اعلام حریق کدام اند ؟
انواع برند های اعلام حریق عبارت انداز: پنل اعلام حریق زیتکس – پنل اعلام حریق زتا – پنل اعلام حریق تسلا – پنل اعلام حریق سنس – پنل اعلام حریق جی اس تی (gst).

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star