موتور سیکلت آتش نشانی

موتور سیکلت آتش نشانی رایان اطفاء

موتور سیکلت آتش نشانی وسیله ای است که جهت سریع رسیدن به محل حریق و عبور از ترافیک استفاده می شود. نوع اکثر موتور های آتش نشانی از هوندا 250 می باشد و مجموع دو عدد مخزن آب و فوم آن 40 لیتر می باشد. موتور های آتش نشانی را بسته به نوع محل استفاده به صورت موتور شارژی آتش نشانی و یا موتور چهارچرخ آتش نشانی می سازند. قیمت و مشخصات موتورسیکلت ها بستگی به سفارش مشتری دارد.

همچنین بخوانید: کپسول آتش نشانی برای موتور سیکلت

موتور آتش نشانی چه مزایایی دارد؟

با توجه به اکثر بافت های تجاری و حتی مسکونی شهری در کشور عزیزمان که نسبتا قدیمی هستند اللخصوص معابر و پاساژها در اکثر مواقع ممکن است یک آتش سوزی باعث بوجود آمدن فاجعه ای بزرگ شود.همانطور که این اتفاق در چند سال پیش در ساختمان تجاری پلاسکو افتاد و باید عرض کنم که در صورتی که برای چنین حوادثی آماده نباشیم متاسفانه ممکن است این اتفاق در جای دیگر و به نحوی دیگر رخ دهد.

یکی از مشکلات سر راه برای مهار آتش در پاساژها و اماکن و معابر قدیمی ورود ماشین های آتش نشانی به آنجا می باشد.ماشین های آتش نشانی به دلیل بزرگ و حجیم بودنشان در برخی موارد پشت کوچه ها گیر می کنند و دسترسی ابزارهای اطفا حریق به سختی انجام می شود.اما موتور آتش نشانی می تواند به راحتی در هر جایی که انسان از آن عبور کند با سرعت عبور کرده و به سرعت به عمل اطفا حریق بپردازد.

این موتور با دارا بودن دو مخزن آب و فوم 40 لیتری می تواند کمک بسیار شایانی به اطفا حریق نماید و از ایجاد خسارت های بیشتر جلوگیری نماید.

جهت مشاوره و خرید با شماره 02144288682 تماس بگیرید.

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star