بلاگ

شارژ کپسول آتشنشانی حمل رایگان

شارژ کپسول آتشنشانی / رایان اطفا

شارژ کپسول آتشنشانی حمل رایگان

شارژ کپسول آتشنشانی یکی از حساس ترین شغل ها می باشد. کپسول های آتش نشانی در سه دسته متداول و کلی وجود دارند که روش شارژ هر کدام متفاوت با دیگری می باشد. خاموش کننده های آتشنشانی نوع پودر و گاز به رنگ قرمز و دارای مانومتر یا درجه جهت مشخص بودن میزان گاز داخل سیلندر بر روی شیر قرار داده شده است. کپسول CO2 به رنگ قرمز و سیلندر هایی باریک تر از کپسول های پودر و گاز و سیلندر آن به دلیل فشار بالای گاز داخل کپسول به صورت یک تیکه و بدون درجه می باشد. خاموش کننده آب و گاز نیز همانند پودر و گاز می باشد ولی رنگ بدنه آن آبی است.

در شرکت رایان اطفا علاوه بر شارژ کپسول های آتش نشانی، فروش تجهیزات و مشاوره آتش نشانی هم انجام می پذیرد. شارژ کپسول باید هر سال یک بار انجام شود (توجه: کپسول های بیوورسال هر 5 سال یک بار باید انجام شود.) در هنگامی که تاریخ روی کارت کپسول شما به اتمام نرسیده است اما مانومتر یا درجه ی روی کپسول بر روی صفر یا نزدیک صفر است بایستی برای بازدید و شارژ مجدد اقدام شود.

مرکز شارژ کپسول آتشنشانی رایان اطفا

شرکت رایان اطفاء، آماده عقد قرارداد با تمام ارگان های دولتی و شرکت های خصوصی می باشد. شرکت ما در زمینه شارژ کپسول آتشنشانی یکی از مجهز ترین کارگاه ها در تهران است. عمل شارژ بسیار حساس می باشد پس مطمئن شوید که شرکتی که انتخاب می کنید جزء دارندگان پروانه کسب و دارای مجوز از اتحادیه آتش نشانی را دارا باشد.

گروه ما افتخار همکاری با شرکت های بزرگی را دارد. همانطور که گفتیم، این کار به دلیل ارتباط داشتن مستقیم با جان انسان ها بسیار حساس و پر اهمیت است و بسیاری از مشتریانی که به ما مراجعه می کنند نگرانی بابت شارژ کپسول های خود را دارند که این مورد قابل درک می باشد. تیم ما جهت برطرف سازی این امر دست به اقداماتی زده است که شما می توانید با خیال آسوده خاموش کننده های خود را به ما بسپارید.

اولیل اقدام حضور نماینده در هنگام شارژ می باشد، به گونه ای که هر شخصی که شما بخواهید به عنوان نماینده و ناظر بر عمل صحیح شارژ در کارگاه ما حضور خواهند داشت. دومین اقدام ثبت مراحل شارژ کپسول های شما با استفاده از دوربین و در اختیار گذاشتن فیلم به شما می باشد. اقدام سوم ثبت تاریخ شارژ بر روی میلاب که شما به راحتی می توانید از صحت باز شدن کپسول خود اطمینان حاصل فرمایید. در ضمن تمامی کپسول ها با توری محافظ رایگان و حمل و نقل رایگان صورت می پذیرد.

جهت ثبت سفارش شارژ خاموش کننده های خود با شماره 02144288682 تماس حاصل فرمایید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
the plugin
Author Rating
51star1star1star1star1star
Software Name
all in one plugin
Software Name
web
Software Category
web

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.