سیستم اعلام حریق آدرس پذیر

سیستم اعلام حریق آدرس پذیر رایان اطفاء

آدرس پذیر چیست

سیستم اعلام حریق چیست ؟ به مجموعه ای از قطعات الکترونیکی که وظیفه آشکار سازی حریق در اماکن مختلف را بر عهده دارند سیستم اعلام حریق می گویند. در ساختمان ها و اماکن مسکونی و صنعتی برای جلوگیری و به حداقل رساندن خسارت های ناشی از حریق و همچنین اطلاع دادن به ساکنین ساختمان در مواقع بروز حریق از سیستم اعلام حریق استفاده می شوند. این سیستم ها به دو دسته سیستم اعلام حریق آدرس پذیر و سیستم اعلام حریق متعارف تقسیم بندی می شوند که نوع آدرس پذیر آن هوشمند و به مراتب گران قیمت تر می باشد. طراحی سیستم اعلام حریق متعارف نسبت به سیستم اعلام حریق آدرس پذیر متفاوت است. شخصی که اجرای سیستم اعلام حریق متعارف را انجام می دهد توانایی اجرای سیستم اعلام حریق آدرس پذیر را هم دارد. شرکت رایان اطفاء با کارشناسان خبره خود می تواند سیستم های آدرس پذیر ایرانی و خارجی را با قیمت مناسب به شما مشتریان عزیز پیشنهاد دهد.

جهت مشاوره و خرید با شماره 02144288682 تماس بگیرید.

سیستم اعلام حریق چیست ؟
به مجموعه ای از قطعات الکترونیکی که وظیفه آشکار سازی حریق در اماکن مختلف را بر عهده دارند سیستم اعلام حریق می گویند.
سیستم اعلام حریق در چه اماکنی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد ؟
در ساختمان ها و اماکن مسکونی و صنعتی برای جلوگیری و به حداقل رساندن خسارت های ناشی از حریق و همچنین اطلاع دادن به ساکنین ساختمان در مواقع بروز حریق از سیستم اعلام حریق استفاده می شوند.
چند مدل سیستم اعلام حریق داریم ؟
این سیستم ها به دو دسته سیستم اعلام حریق آدرس پذیر و سیستم اعلام حریق متعارف تقسیم بندی می شوند که نوع آدرس پذیر آن هوشمند و به مراتب گران قیمت تر می باشد.
سیستم اعلام حریق را از کجا تهیه کنیم ؟
طراحی سیستم اعلام حریق متعارف نسبت به سیستم اعلام حریق آدرس پذیر متفاوت است. شخصی که اجرای سیستم اعلام حریق متعارف را انجام می دهد توانایی اجرای سیستم اعلام حریق آدرس پذیر را هم دارد. شرکت رایان اطفاء با کارشناسان خبره خود می تواند سیستم های آدرس پذیر ایرانی و خارجی را با قیمت مناسب به شما مشتریان عزیز پیشنهاد دهد.

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star