خرید جعبه آتش نشانی

اگر قصد خرید جعبه آتش نشانی را دارید در ابتدا باید بدانید که این جعبه ها بسته به کاربرد شما در انواع و مدل های مختلف تولید و عرضه می گردند. این جعبه ها یکی از مهمترین و الزامی ترین ابزارهای اطفاء حریق می باشد که در فروشگاه تجهیزات حریق رایان اطفاء نیز با قیمت بسیار مناسب موجود می باشد.  استیل و فلزی دو گروه اصلی که برای ساخت جعبه است. fire box آتش نشانی در مدل های دوطبقه، تک درب و دوقلو به شما عرضه می گردند. مثل تمامی اجناس دیگر سفارشی ساخت نیز دارند که بسته به نوع درخواست مشتری ابعاد و نوع فلز متفاوت می باشند.

جعبه آتش نشانی رایان اطفاء

فایر باکس چیست ؟

یکی از ابزار های مهم و مورد نیاز در خصوص کنترل و اطفاء حریق ساختمان ها و انبار های بزرگ فایرباکس آتش نشانی و هوزریل می باشد که می توان این دو سیستم را جزء منابع تأمین آب جهت خاموش کردن آتش دانست. هر دو سیستم یاد شده از سیستم های لازم برای طرح های پیشگیری و ایمنی می باشد.

جعبه کپسول آتش نشانی طراحی متفاوت

تومان1,550,000
ابعاد: طول: 70 سانتی متر     عرص: 30 سانتی متر     ارتفاع: 27 سانتی متر رنگ درب: قرمز جنس: پلاستیک فشرده مناسب برای کامیون و تریلر و…

در ساختمان ها و انبار ها لوله های مخصوص آتش نشانی به صورت عمودی یا افقی با حداقل اندازه 14 اینچ از زمین تا بالاترین نقطه ساختمان کشیده شده است و در هر طبقه یک خروجی قرار داده اند که به هر خروجی یک فایر باکس متصل می شود. اجزای تشکیل دهنده هر فایر باکس شامل جعبه یا کابینت، قرقره، نازل و شلنگ 2 متری می باشد.

هزینه نصب جعبه آتش نشانی

نصب جعبه آتش نشانی نیازمند متخصص در این حوزه می باشد. هزینه نصب بستگی به نوع و جنس جعبه دارد و معمولا بعد از لوله کشی مربوط به آب جعبه نصب می شود.حتما توجه داشته باشید که قبل از جانمایی جعبه f آتش نشانی از ابعاد آن مطمئن باشید.

قیمت جعبه آتش نشانی در سال 1401

لیست قیمت انواع جعبه آتش نشانی استیل و فلزی در سال 1400 به شرح جدول زیر می باشد:

ردیفنوع جعبهقیمت
1جعبه آتش نشانی تک درب استیلتماس بگیرید
2جعبه آتش نشانی تک درب فلزیتماس بگیرید
3جعبه آتش نشانی دو طبقه استیلتماس بگیرید
4جعبه آتش نشانی دوطبقه فلزیتماس بگیرید
جهت اطلاع از کاتالوگ و نمونه ها و مدل های دیگر جعبه ها با ما تماس بگیرید.

 

جعبه آتش نشانی در ساختمان

خرید جعبه آتش نشانی رایان اطفا

جعبه های آتش نشانی اصولا در پاگرد های طبقات نصب می شوند و به شیر آب مجزا از لوله کشی اصلی متصل هستند. فشار آب داخل لوله های فایرباکس زیاد است و توسط یک پمپ یا تعدادی پمپ که بوستر پمپ آتش نشانی هم نامیده می شود، تامین می گردد. درون باکس های آتش نشانی قرقره هایی که شلنگ به دور آن پیچیده شده است وجود دارند که اصطلاحا به آن هوزریل آتش نشانی گفته می شود. در هنگام وقوع حریق، فرد می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن به فایر باکس برسد و با مکانیزم راحت هوزریل اقدام به اطفاء حریق نماید.

مراکز فروش جعبه آتش نشانی

شرکت رایان اطفا به عنوان یکی از مراکز بزرگ فروش تجهیزات اطفای حریق به صورت تخصصی ارائه دهنده انواع مدلهای جعبه های آتش نشانی می باشد. قطعا مثل تمامی محصولات که در کیفیت ها و قیمت های متفاوتی موجود می باشند، فایرباکس ها نیز در قیمت های گوناگونی تولید و عرضه می گردند. محصول ارزان قیمتی که شاید شما به دنبال آن باشید جعبه ای با ضخامت کم می باشد و به مراتب نسبت به قیمت کیفیت هم مشخص می گردد. سفارشی ساز بودن جعبه خیلی روی قیمت تاثیر می گذارد زیرا هم دقت و هم وقت زیادتری را برای ساخت از سازنده می گیرد.

جهت مشاوره و خرید با شماره 02144288682 تماس بگیرید.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
the plugin
Author Rating
51star1star1star1star1star
Software Name
all in one plugin
Software Name
web
Software Category
web