توپ اطفاء حریق (FIRE BALL)

توپ اطفا حریق/رایان اطفاء

توپ اطفای حریق چیست؟ محصولی بی نظیر برای اطفای تابلو برق، اتاق ترانسفورماتور، انبار، هتل، کشتی، آشپزخانه و حتی خودرو می باشد. تولید توپ اطفا حریق هم در داخل ایران و هم در خارج از ایران انجام می شود. قیمت توپ اطفاء حریق نسبت به کارایی و جلوگیری از حریق در ثانیه های اول بسیار ناچیز است.

عملکرد توپ ضد انتشار حریق به این شکل می باشد که شما توپ را در مکانی که احتمال آتش سوزی می دهید نصب می کنید و یا به هنگام مواجهه با حریق توپ خاموش کننده را به داخل حریق پرتاب می کنید در هر دو صورت عمل اطفاء به صورت اتوماتیک انجام می پذیرد این هم در نظر داشته باشید که نارنجک اطفاء حریق عملکرد متفاوتی نسبت به توپ آتش دارد.

در مورد کپسول آتشنشانی بیشتر بدانید: کلیک کنید

جهت مشاوره و خرید با شماره 02144288682 تماس بگیرید.

توپ اطفاء حریق چیست ؟
محصولی بی نظیر برای اطفای تابلو برق، اتاق ترانسفورماتور، انبار، هتل، کشتی، آشپزخانه و حتی خودرو می باشد.
توپ اطفاء حریق چه کاربردی دارد ؟
توپ اطفاء حریق یا گوی ضد حریق محصولی است که برای اطفای حریق به صورت اتوماتیک انجام می گیرد. هنگامی که حریق به توپ برخورد می کند باعث فعال شدن آن می شود و به صورت کاملا اتوماتیک کار اطفا را انجام می دهد.
نحوه استفاده از توپ اطفا حریق چگونه است ؟
عملکرد توپ ضد انتشار حریق به این شکل می باشد که شما توپ را در مکانی که احتمال آتش سوزی می دهید نصب می کنید و یا به هنگام مواجهه با حریق توپ خاموش کننده را به داخل حریق پرتاب می کنید در هر دو صورت عمل اطفاء به صورت اتوماتیک انجام می پذیرد.
قیمت توپ اطفا حریق چند است ؟
تولید توپ اطفا حریق هم در داخل ایران و هم در خارج از ایران انجام می شود. قیمت توپ اطفاء حریق نسبت به کارایی و جلوگیری از حریق در ثانیه های اول بسیار ناچیز است. جهت دریافت قیمت به روز این محصول با شماره 02144288682 تماس حاصل فرمایید.

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star