شستی اعلام حریق

شستی اعلام حریق رایان اطفا

شستی اعلام حریق چیست ؟ یکی دیگر از لوازم اعلام حریق، شستی اعلام حریق می باشد که دارای دو نوع فشاری قابل ریست شدن و شیشه شکستنی است. در هر طبقه یک شستی قرار داده می شود که در مواقع آتش سوزی به سهولت و در اسرع وقت بتوان از آن استفاده کرد. ارتفاع مناسب برای نصب شستی، 140 سانتی متر از کف زمین می باشد. در هر دو مدل شستی اعلام حریق، بعد از فعال شدن به راحتی می توان به حالت اولیه برگرداند. انواع برند های شستی اعلام حریق عبارت انداز: شستی اعلام حریق تسلا – شستی اعلام حریق زیتکس – شستی اعلام حریق آریاک – شستی اعلام حریق سایان. ( ابعاد شستی اعلام حریق : 10*10 )

جهت مشاوره و خرید با شماره 02144288682 تماس بگیرید.

شستی اعلام حریق چیست ؟

یکی دیگر از لوازم اعلام حریق، شستی اعلام حریق می باشد که دارای دو نوع فشاری قابل ریست شدن و شیشه شکستنی است. در هر طبقه یک شستی قرار داده می شود که در مواقع آتش سوزی به سهولت و در اسرع وقت بتوان از آن استفاده کرد. ارتفاع مناسب برای نصب شستی، ۱۴۰ سانتی متر از کف زمین می باشد. در هر دو مدل شستی اعلام حریق، بعد از فعال شدن به راحتی می توان به حالت اولیه برگرداند.

شستی اعلام حریق شامل چه برندهایی می باشد ؟

انواع برند های شستی اعلام حریق عبارت انداز: شستی اعلام حریق تسلا – شستی اعلام حریق زیتکس – شستی اعلام حریق آریاک – شستی اعلام حریق سایان. ( ابعاد شستی اعلام حریق : 10*10 )

Summary
Review Date
Reviewed Item
the plugin
Author Rating
51star1star1star1star1star
Software Name
all in one plugin
Software Name
web
Software Category
web