سیستم اطفاء حریق اتوماتیک آیروسل

آیروسل چیست؟

آیروسل Aerosol رایان اطفاء

آیروسل نوعی گاز می باشد. هنگامی که سنسور های اطفاء حریق، تشخیص دود ناشی از آتش سوزی می دهند کپسول های آیروسل به صورت خودکار فعال می شود و کار اطفاء را انجام می دهد. آیروسل ها به سه صورت حرارتی، الکتریکی و دستی فعال می شود. سیستم آیروسل به دلیل قیمت بالایی که دارد برای همه اماکن مقرون به صرفه نیست اما به طور کلی در اماکنی مانند اتاق سرور ها مورد استفاده قرار می گیرد. بهتر است که بجای سیستم آیروسل برای اتاق سرور، از سیستم FM200 استفاده گردد زیرا ریسک آسیب دیدگی به دستگاه ها پایین تر می آید. اطفاء حریق توسط آیروسل به میزان غلظت ذرات آیروسل در برابر آتش بستگی دارد.

آیروسل چیست Aerosol رایان اطفاء

از مزایای این سیستم می توان موثر بودن برای انواع طبقه بندی آتش، جایگزین هالون 1310 و غیر سمی، هزینه نگهداری و پشتیبانی بسیار پایین و کم وزن و کم حجم بودن آن اشاره نمود. معایب این سیستم قابلیت شارژ مجدد را نداشته و پس از هر بار استفاده و یا اتمام تاریخ انقضاء می بایست سیستم جدید خریداری شود.

سیستم آیروسل چیست رایان اطفاء

جهت مشاوره و خرید با شماره 02144288682 تماس بگیرید.

آیروسل چیست ؟

آیروسل نوعی گاز خاص برای اطفای حریق می باشد. هنگامی که سنسور های اطفاء حریق، تشخیص دود ناشی از آتش سوزی می دهند کپسول های آیروسل به صورت خودکار فعال می شود و کار اطفاء را انجام می دهد.

سیستم اطفاء حریق آیروسل در چه مکان هایی قابل استفاده می باشد ؟

سیستم آیروسل به دلیل قیمت بالایی که دارد برای همه اماکن مقرون به صرفه نیست اما به طور کلی در اماکنی مانند اتاق سرور ها مورد استفاده قرار می گیرد.

آیا قوی تر از سیستم آیروسل وجود دارد ؟

بهتر است که بجای سیستم آیروسل برای اتاق سرور، از سیستم FM۲۰۰ استفاده گردد زیرا ریسک آسیب دیدگی به دستگاه ها پایین تر می آید. اطفاء حریق توسط آیروسل به میزان غلظت ذرات آیروسل در برابر آتش بستگی دارد.

از مزایا و معایب دستگاه آیروسل ها چه می باشد ؟

از مزایای این سیستم می توان موثر بودن برای انواع طبقه بندی آتش، جایگزین هالون ۱۳۱۰ و غیر سمی، هزینه نگهداری و پشتیبانی بسیار پایین و کم وزن و کم حجم بودن آن اشاره نمود. معایب این سیستم قابلیت شارژ مجدد را نداشته و پس از هر بار استفاده و یا اتمام تاریخ انقضاء می بایست سیستم جدید خریداری شود.

Summary
Review Date
Reviewed Item
the plugin
Author Rating
51star1star1star1star1star
Software Name
all in one plugin
Software Name
web
Software Category
web