بوستر پمپ آتش نشانی ساخت و اجرا با نازلترین قیمت

بوستر پمپ آتش نشانی رایان اطفاء

بوستر پمپ چیست ؟

به طور کلی کلمه بوستر به معنی تقویت کننده است و بوستر پمپ به یک یا مجموعه ای از چند الکتروپمپ گفته می شود که برای تأمین آب مصرفی و فشار آب مورد نیاز برای سیستم آبرسانی یا آتش نشانی در ساختمان های بلند مرتبه، مصارف خانگی، صنعتی و کشاورزی و … توسط لوله کشی های مورد نیاز و دیگر تجهیزات مربوطه بر روی شاسی مناسب به صورت موازی به یک دیگر متصل می شوند. ساخت بوستر پمپ آتش نشانی هم در داخل و هم در خارج از ایران ساخته می شوند و تولید کننده بوستر پمپ در واقع مونتاژ کننده آن می باشد که اجزای بوستر پمپ را در کنار هم مونتاژ می کند.

ساخت بوستر پمپ آتش نشانی قیمت استثنایی

شرکت های آتش نشانی برای ساخت بوستر پمپ آتش نشانی قیمت های متفاوتی را ارائه می دهند. دلیل تفاوت قیمت این است که لوازم مورد استفاده برند ها و کیفیت های متفاوتی دارند. این محصول به صورت دور ثابت تولید و عرضه می شوند دلیل آن هم این است که در هنگام وقوع حادثه و آتش سوزی سیستم اطفا با تمام توان و در کوتاه ترین زمان آماده شود.

اجزای بوستر پمپ آتش نشانی

اجزای اصلی آن عبارت اند از:
۱- الکتروپمپ ها: در این محصول سه تا پمپ طراحی می شود که یکی از آن ها کوچکتر از دوتای دیگر می باشد و جوکی پمپ نام دارد. از جوکی پمپ در مواقعی که افت فشار در سیستم وجود دارد یا نشتی در سیستم بوجود می آید استفاده می شود تا انرژی کمتری مصرف شود.
۲- شاستی اصلی: همانطور که از اسمش مشخص است تمامی تجهیزات بوستر پمپ بر روی شاستی پیاده سازی می شود تا بدون آسیب جابجایی را بتوان انجام داد. البته مزیت دیگر شاستی نگه داشتن اجزای بوستر پمپ به شکل زیبا در کنار هم می باشد.
۳- کلکتور های مکش و رانش: اجزای کلکتور های مکش و ثابت عبارت انداز: شیر فلکه، شیر خودکار، صافی، لرزه گیر و … .

بوستر پمپ چیست و اجزای بوستر پمپ رایان اطفا

قیمت دیزل پمپ آتش نشانی به دلیل تجهیزات اضافی نصب شده، نسبت به بوستر پمپ خانگی متفاوت می باشد. بوتر پمپ آتش نشانی انواع مختلف دارد اما شما عزیزان می توانید نسبت به مکانی که می خواهید از این محصول استفاده کنید، مدل مختص همان مکان را تهیه کنید. مشخصات یک نمونه از پمپ آتش نشانی در قالب فایل pdf برای شما عزیزان قرار داده شده است. در خصوص خرید و یا مشاوره می توانید با کارشناسان شرکت رایان اطفا در ارتباط باشید. کاتالوگ زیر از برند پمپیران می باشد.

جهت دانلود کاتالوگ بوستر پمپ آتش نشانی رایان اطفا کلیک کنید.

۴- تابلو فرمان و کنترل: برای کنترل کردن و هدایت آب از بوستر پمپ به مکان مورد نظر باید شرایط را در نظر بگیریم. به همین علت در بوستر پمپ ها تابلو برق و تابلو فرمان گذاشته می شود. تابلو فرمان عملکرد بوستر پمپ را تحت کنترل دارد و همچنین راندمان دستگاه را هم کنترل می کند.
۵- تجهیزات کنترل فشار: یکی از این تجهیزات پرشر سوئیچ می باشد که با توجه به فشار داخلی در لوله ها به پمپ ها دستور می دهد. خوب است که بدانید با تنظیم اختلاف فشار 0/5 بار با هر پمپ می توان دبی و فشار مدار بوستر پمپ را در شرایط بهینه نگهداری کرد.

اجزای بوستر پمپ و ساخت بوستر پمپ آتش نشانی رایان اطفا

جهت مشاوره و خرید با شماره 02144288682 تماس بگیرید.

بوستر پمپ چیست ؟

به طور کلی کلمه بوستر به معنی تقویت کننده است و بوستر پمپ به یک یا مجموعه ای از چند الکتروپمپ گفته می شود که برای تأمین آب مصرفی و فشار آب مورد نیاز برای سیستم آبرسانی یا آتش نشانی در ساختمان های بلند مرتبه، مصارف خانگی، صنعتی و کشاورزی و … توسط لوله کشی های مورد نیاز و دیگر تجهیزات مربوطه بر روی شاسی مناسب به صورت موازی به یک دیگر متصل می شوند.
بوستر پمپ ساخت کدام کشور است ؟
ساخت بوستر پمپ آتش نشانی هم در داخل و هم در خارج از ایران ساخته می شوند و تولید کننده بوستر پمپ در واقع مونتاژ کننده آن می باشد که اجزای بوستر پمپ را در کنار هم مونتاژ می کند.

پادکست مربوط به این صفحه

ویدیو مربوط به این صفحه

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star