اسپرینکلر آتش نشانی

اسپرینکلر آتش نشانی یا بارنده خودکار اطفاء حریق در مدل های پایین زن، بالازن، بغل زن و مخفی تولید می شوند. از لحاظ  نوع واکنش به دو دسته واکنش سریع و واکنش استاندارد تقسیم بندی می شوند. این محصول در رنگ های مختلف ساخته می شوند ولی متداولترین رنگ آن کروم می باشد. شرکت رایان اطفاء با کارشناسان برجسته در حوزه سیستم اطفاء حریق و اخذ نمایندگی از برند های معتبر ایرانی و خارجی، سعی در جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود دارد.

پایین زن

اسپرینکلر آتش نشانی پایین زن / رایان اطفاء

بالازن

اسپرینکلر آتش نشانی بالا زن / رایان اطفاء

بغل زن

اسپرینکلر آتش نشانی بغل زن / رایان اطفاء

مخفی

اسپرینکلر آتش نشانی مخفی / رایان اطفاء

جهت خرید و یا مشاوره با شماره 02144288682 تماس بگیرید.

اسپرینکلر آتش نشانی چیست ؟

اسپرینکلر یا بارنده خودکار اطفاء حریق محصولی است که برای اطفای حریق به کمک آب انجام می شود. اسپرینکلر های آتش نشانی یا بارنده خودکار اطفاء حریق در مدل های پایین زن، بالازن، بغل زن و مخفی تولید می شوند.

اسپرینکلر را از کجا تهیه کنیم ؟

شرکت رایان اطفاء با کارشناسان برجسته در حوزه سیستم اطفاء حریق و اخذ نمایندگی از برند های معتبر ایرانی و خارجی، سعی در جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود دارد.

قیمت اسپرینکلر چند است ؟

قیمت اسپرینکلر با توجه به برند های های خارجی و ایرانی اجناس متوسل به قیمت جهانی ارز می باشد با توجه به بالا  پایین رفتن ارز جهانی لذا خواهشمند است قیمت ها را از مشاوران ما بخواهید و  با شماره 02144288682 تماس حاصل فرمایید.

بالب اسپرینکلر چیست ؟

یکی از اجزای مهم اسپرینکلر، بالب می باشد. اسپرینکلر ها به لوله های آب آتش نشانی متصل هستند هنگامی که دمای بالب اسپرینکلر بالا می رود مایع داخل آن منبسط شده و باعث شکسته شدن آن می شود و در نتیجه آب داخل لوله از اسپرینکلر خارج می شود.

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star